Nieuwe online cursus: Geologie van Nederland
Niet iedereen die werkt met of aan de BRO heeft een geo-achtergrond. Vanaf nu staat er een gloednieuwe online cursus geologie van Nederland klaar op de Bodem Breed Academie. Deze is gemaakt door TNO. Je leert meer over de geologie en het ontstaan van de Nederlandse ondergrond. Al eerder ontwikkelden we vanuit de BRO de online leermodule Milieukwaliteit, die daar ook te vinden is.

Deze cursus helpt om de basis van geologie snel onder de knie te krijgen. Denk aan:
- Geologie algemeen
- Geologische processen
- Vorming van de aarde in ruimte en tijd
- Geologische indeling van de Nederlandse ondergrond
Ideaal voor nieuwe collega’s, beleidsmedewerkers, projectleiders of iedereen die “iets met geo” moet doen, maar niet precies weet waar te beginnen.
Meer trainingen beschikbaar
Naast de nieuwe geo‑cursus vind je op de Bodembreed Academie nog veel meer online modules. Bijvoorbeeld onze BRO-leermodule Milieukwaliteit, waarin je stap voor stap wordt meegenomen in wat je over de BRO en het domein milieukwaliteit moet weten. Maar er is meer te vinden: Bodem in de Omgevingswet, Klimaat en de bodem, Bodemverontreiniging voor beginners, bodemdaling en grondwaterbeheer.
Gratis toegang, alleen even inloggen
Alle modules zijn gratis beschikbaar. Je hoeft alleen een account aan te maken om te starten. Daarna kun je direct rondkijken, lessen volgen en ontdekken welke trainingen jouw werk makkelijker en leuker maken.
Neem vooral een kijkje op de Bodembreed Academie en deel dit bericht binnen je organisatie. Hoe meer mensen de basis begrijpen, hoe sterker we samen bouwen aan een betrouwbare en toekomstbestendige BRO.